EOZNAMENIA - PROM-05 - Promočné oznámenia - eoznamenia

Prejsť na obsah
Promočné oznámenia vzor PROM-05 vo verziách A až B
Promočné oznámenia sú dodávané bez obálky. Rozmer oznámenia je je cca 14 cm x 10 cm. Na základe Vašej požiadavky je možné promočné oznámenie upraviť, napr. zmeniť typ alebo farbu písma. K dispozícii máme naozaj veľmi rozsiahly katalóg v ktorom sú logá vysokých škôl, ktoré proužívame iba pri tlači promočných oznámeni - viď. LOGÁ PRE PROMOČNÉ OZNÁMENIA. Na promočné oznámenie môžeme použiť aj Vami požadovaný obrázok resp. logo školy, ktoré môžete pripojiť k Vašej objednávke. Vybrať si môžete aj druh papiera, na ktorom bude Vaše promočné oznámenie vytlačené - viď. DRUHY PAPIERA. Cena promočných oznámení je uvedená v tabuľke nižšie a závisí od objednaného počtu kusov a od zvoleného typu papiera. Cenník poštovného je tiež uvedený v tabuľke nižšie.
PROMOČNÉ OZNÁMENIE PROM-05-A:
PROMOČNÉ OZNÁMENIE PROM-05-B:
Cenník: PROMOČNÉ OZNÁMENIA PROM-04 (cena je uvedená v € za ks)

Za GRAFICKÉ SPRACOVANIE PODĽA VZORU ani PRÍPRAVU VÝROBY si žiadne príplatky neúčtujeme.

Objednávku si môžete vyzdvihnúť v prevádzkarni alebo Vám ju pošleme Slovenskou poštou. K celkovej cene za objednávku sa v prípade zasielania poštou pripočítava POŠTOVNÉ a DOBIERKA, ak si zákazník vyberie platbu až pri preberaní zásielky. BEZHOTOVOSTNÁ PLATBA vopred na účet je bez príplatku. Výška poštovného za dodanie zásielky je uvedená v tabuľke a záleží od celkovej hodnoty objednávky a spôsobu zaslania. Môžete si vybrať, či chcete zaslanie 1. triedou (doručenie do 1 pracovného dňa po podaní zásielky na pošte) alebo 2. triedou (doručenie do 2 pracovných dní po podaní zásielky na pošte). Výška samotného ceny dobierky je uvedená v ďalšej tabulke.
Cenník: POŠTOVNÉ
Ako zaplatím pri zaslaní objednávky poštou?
Ako zaplatím pri preberaní v prevádzkarni?

V prípade akýchkoľvek nejasností Vám na Vaše otázky radi odpovieme e-mailom alebo telefonicky, v čase otváracích hodín určených pre verejnosť
Návrat na obsah