EOZNAMENIA - VYR-22 - Pozvánky na narodeniny - jubileum - výročie - eoznamenia

Prejsť na obsah
vzor VYR-22

POZVÁNKA NA NARODENINOVÚ OSLAVU
katalógové označenie
POZVÁNKA-VYR-22
Číslo označujúce vek je možné upraviť podľa veku oslávenca, teda ako pozvánku na narodeniny k 40-tke, 45-tke, 50-tke, 55-tke, 60-tke, 65-tke, 70-tke, 75-tke, 80-tke a pod., ale aj ako povánku k ľubovoľným, napr. 33-tim narodeninám.
Pozvánky sú dodávané bez obálky. Rozmer pozvánky je cca 14 cm x 10 cm.
Vybrať si môžete, či máte záujem o narodeninovú pozvánku tlačenú na biely hladký natieraný pololesklý papier gramáže 250 g/m2 alebo na luxusný papier gramáže 215 g/m2. biela perleť raster.
Cena pozvánok je uvedená v tabuľke a závisí od objednaného počtu kusov a od zvoleného typu papiera.
Cenník: POZVÁNKA-VYR-22
SAMOLEPIACA ETIKETA (SAMOLEPKA) NA FĽAŠU
katalógové označenie SAMOLEPKA-VYR-22
Rozmer jednej samolepky je 57 mm x 105 mm.
Samolepky sú biele papierové a dodávané sú už ako predseknuté na daný rozmer, v počte 10 ks samolepiek na 1 hárku formátu A4. Preto aj objednávky týchto samolepiek je možné akceptovať len na celé hárky. Tieto samolepky zaručujú jednoduchú manipuláciu, stačí zlúpnuť a nalepiť na fľašu.
Úprava textu aj grafiky na samolepke je možná podľa požiadaviek zákazníka, potrebné je všetky požiadavky uviesť v objednávke.
Poznámka: V prípade, ak je samolepky potrebujeme zabaliť do menšej zásielky, niekedy pri balení zásielky, už hotové potlačené A4 hárky prehneme, predelíme a v prípade potreby podložíme kartónom. Je to len z toho dôvodu, aby sa samolepka v balíčku neohla a zabrala menej miesta, neovplyňuje to v žiadnom prípade použiteľnosť, ľahkú manipuláciu pri lepení a ani kvalitu výrobku.

Cenník: SAMOLEPKA-VYR-22
MENOVKY NA STÔL
Rozmer menovky je cca 70 mm x 100 mm v rozloženom stave, po prehnutí má rozmer cca 70 mm x 50 mm.
Môžete si vybrať, či chcete menovku bez mena alebo menovku s menom.
Cena závisí od objednaného počtu kusov a je uvedená v tabuľke.

MENOVKA NA STÔL BEZ MENA
katalógové označenie MENOVKA-VYR-22-BEZ-MENA

MENOVKA NA STÔL S MENOM
katalógové označenie MENOVKA-VYR-22-S-MENOM
Zoznam mien stačí napísať do e-mailu, alebo môžete pripojiť súbor vo Worde alebo Exceli. Neposielajte prosím zoskenovaný zoznam mien.

Menovky sú štandardne tlačené na biely hladký pololesklý obojstranne natieraný papier gramáže 200 g/m2. Cena závisí od objednaného počtu kusov a je uvedená v tabuľke. Ak neuvediete v objednávke požiadavku na iný typ papiera, budeme predpokladať, že si prajete menovky tlačiť práve na tento papier.
Ak chcete menovky tlačiť na luxusný papier biela perleť raster gramáže 215 g/m2, je to tiež možné, stačí to uviesť v objednavke.

Cenník: MENOVKA-VYR-22-BEZ-MENA
Cenník: MENOVKA-VYR-22-S-MENOM

Za GRAFICKÉ SPRACOVANIE ani PRÍPRAVU VÝROBY si žiadne príplatky neúčtujeme.

Objednávku si môžete vyzdvihnúť v prevádzkarni alebo Vám ju pošleme Slovenskou poštou. K celkovej cene za objednávku sa v prípade zasielania poštou pripočítava POŠTOVNÉ a PRÍPLATOK ZA DOBIERKU, ak si zákazník vyberie platbu až pri preberaní zásielky. BEZHOTOVOSTNÁ PLATBA vopred na účet je bez príplatku. Výška poštovného za dodanie zásielky je uvedená v tabuľke a záleží od celkovej hodnoty objednávky a spôsobu zaslania. Môžete si vybrať, či chcete zaslanie 1. triedou (doručenie do 1 pracovného dňa po podaní zásielky na pošte) alebo 2. triedou (doručenie do 2 pracovných dní po podaní zásielky na pošte). Výška samotného ppríplatku za dobierku je uvedená v ďalšej tabulke.
Cenník: POŠTOVNÉ
Cenník: PRÍPLATOK K POŠTOVNÉMU PODĽA SPÔSOBU PLATBY
Ako zaplatím pri preberaní v prevádzkarni?

V prípade akýchkoľvek nejasností Vám na Vaše otázky radi odpovieme e-mailom alebo telefonicky, v čase otváracích hodín určených pre verejnosť
Návrat na obsah